ART / Oil paintings / Oil painting 16123146
nr 1612 3146
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad G Nilsson, "Smögen". Oil on canvas, 38x48, outer dimensions including frame. 42x52,
Oidentifierad konstnär. Signerad G Nilsson, "Smögen". Olja på duk, 38x48, yttermått inklusive ram. 42x52 cm
600
SEK 600
Monday April 15 2024
at 20:54:08
300 kr
500 kr